Kominki gazowe wkłady kominkowe
usługi instalacyjne kominków Lublin

kominki gazowe Lublin, kominki Lublin, wkłady kominkowe Lublin

kominki Lublin

Wiele lat
doświadczenia

Od lat kominki to nasz pasja. W sprzedaży kominków i akcesoriów związanych z kominkami nie mamy sobie równych.

kominki Lublin

Tysiące
klientów

Ogromne grono klientów z miasta Lublin. Nasze kominki cieszą domy tysięcy osób.

kominki Lublin

Gwarancja
zadowolenia

Dzięki znajomości branży jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze i sprawdzone produkty, które usatysfakcjonują każdego.

Galeria realizacji

kominki Lublin, kominki gazowe Lublin, wkłady kominkowe Lublin

O firmie

Firma posiada warsztat kamieniarski i zajmuje się produkcją obudów kominkowych z materiałów takich jak: marmur, piaskowiec, granit, klinkier, trawertyn, onyks i innych. Zakład zajmuje się również kompleksowym montażem kominków oraz systemów dystrybucji gorącego powietrza. W ofercie firmy znajdują się turbiny, kratki, wełny izolacyjne, przewody izolowane, płyty izolacyjne SUPER ISOL, przewody spalinowe oraz systemy kominkowe. Przy ulicy Rusałka 12 znajduje się punkt handlowy, gdzie klient może bezpłatnie dobrać wkład, obudowę, system GDP oraz uzyskać poradę na temat uwarunkowań niezbędnych do zamontowania kominka.

Firma oferuje wkłady kominkowe Lublin, akcesoria kominkowe, kominki wolnostojące Lublin, wkłady z płaszczem wodnym oraz kominki wolnostojące z wymiennikiem wodnym.

Więcej informacji

Kominki wkłady kominkowe Lublin

Od dawna ogrzewamy domy Polaków. Naszą działalność zaczęliśmy w 1989 roku ze sporym doświadczeniem i wiedzą w dziedzinie kamieniarstwa. Od zawsze indywidualnie podchodziliśmy do każdego klienta. Do dzisiaj wszystko robimy sami – unikasz wysokich cen, a każde zamówienie skupia się na Twoich oczekiwaniach. Kominki Lublin to symbol domowego ogniska, który wprowadza prawdziwie rodzinną, ciepłą atmosferę. Do tego faktycznie grzeje.

Kominki gazowe Lublin

Pracujemy na różnych materiałach. Nieobce nam są żółtawe piaskowce oraz industrialny klinkier. Lubimy podobny do jasnego drewna trawertyn. Chętnie tworzymy także kominki z granitu, marmuru i onyksu oraz wkłady kominkowe, ponieważ oba są równie piękne i wytrzymałe. Wyobraź sobie kominek w swoim salonie lub jadalni, a potem sprawdź nasz katalog – znajdziesz tam propozycje, które będą odpowiadać Twoim wizjom.

usługi instalacyjne kominków Lublin

Usługi instalacyjne kominków Lublin

kominki Lublin, kominki gazowe Lublin, wkłady kominkowe Lublin

Jesteśmy w połowie artystami i w połowie rzemieślnikami. Pracujemy z pięknymi kamieniami, a chcą wyrazić szacunek dla ich szlachetności – oraz w celu zadowolenia naszych klientów – wyposażamy naturalne surowce w umocnienia wykonane ręką człowieka. Dzięki temu estetyka kominka utrzymuje się przez całe dekady. Oferujemy kratki, turbiny, systemy izolacyjne (wełny, płyty, przewody), a także systemy kominowe. Dajemy Ci szeroki wybór w zakresie produktów, jakimi są wkłady kominkowe. W naszym sklepie znajdziesz wytwory od wiodących producentów takich jak Chazellles, Deville, Dovre, Godin, Font Flame i inni. Możesz liczyć na fachowe doradztwo i rozmowę z jednym z naszych doradców.

 • Miejsce, do którego chcesz wracać

  To nie wyposażenie domu czyni jego atmosferę, ale mieszkańcy. Jednak kominek, od którego bije ciepło i który rozprasza ciemność, wprowadza niezwykły nastrój. Znajdujesz przy nim miejsce do spędzania zimowych wieczorów jak z bajki. Możesz odpocząć z książką w ręku lub w zrelaksować się w gronie rodziny. Możesz też po prostu wpatrywać się w płomienie zatapiając się we własnych myślach. Sam zadecydujesz, kiedy i jak będziesz spędzał czas przy swoim kominku. Nam pozostaje jedynie spełnić Twoje marzenie.
kominki Lublin

Solidna praca, której możesz ufać

Tak jak dom budujemy z myślą o przyszłych pokoleniach, tak samo decydujemy się na kominek, aby sprawić radość całej naszej rodzinie. Jeśli chcesz zyskać kominek o solidnej podstawie, trwałym wykonaniu oraz estetycznym wyglądzie, to nasze doświadczenie i wiedza skutecznie Ci w tym pomogą. Mamy za sobą setki wykonanych kominków – z chęcią i poświęceniem stworzymy kominek również dla Ciebie. Jak wspomnieliśmy wcześniej, nie korzystamy z pośredników, dlatego możemy zaoferować jedne z najlepszych cen w okolicy Lublina.
wkłady kominkowe Lublin

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy, abyś już teraz odezwał się do nas. Możesz zadzwonić lub osobiście odwiedzić nasz sklep z kominkami w Lublinie. Posiadamy również e-maila oraz udostępniamy formularz na naszej stronie internetowej. Nie wahaj się zaprosić cudowną atmosferę do Twojego domu.

Od dawna ogrzewamy domy Polaków. Naszą działalność zaczęliśmy w 1989 roku ze sporym doświadczeniem i wiedzą w dziedzinie kamieniarstwa. Od zawsze indywidualnie podchodziliśmy do każdego klienta. Kominki Lublin, wkłady kominkowe Lublin, kominki gazowe Lublin, usługi instalacyjne kominków Lublin

Dane kontaktowe

 • Stanisław Furgała - Salon kominkowy
  Lublin, 20-103 ul. Rusałka 12
 • Zadzwoń

  +48 601 374 203

 • Wyślij maila

  kominki-furgala@wp.pl

kominki Lublin wkłady kominkowe Lublin kominki gazowe Lublin usługi instalacyjne kominków Lublin kominki Lublin